Wisła-Legia typy :)

No i wróciliśmy na właściwe tory 😊 Tydzień temu dość łatwo pokryty każdy z 3 typów znajdujących się na kuponie. Udało się z stówki zrobić trzy.

LINK DO KUPONU: https://goldenblog.pl/typy/typy-30-05/

Moja propozycja na ten weekend składa się z jednego meczu ale 3 pozycji. Mnożnik wyjdzie podobny co tydzień temu z jedną małą zmianą. Stawka X 1.5 😊 Poniżej krótka analiza typów. Zapraszam do lektury i jedźmy po tych torach do następnej stacji 😊

Wisła Kraków – Legia Warszawa

„Hit” Polskiej Ligi 😊 ze względu na poziom piłkarzy z Krakowa tym razem tylko na papierze no ale jak hit to hit.

Kilka lat wstecz byłby to mecz na szczycie tabeli a obie drużyny do ostatnich kolejek walczyłyby o mistrzostwo. Jednak w tym sezonie drużyny walczą o całkiem odmienne cele. Legia pewnie zmierza po odzyskanie mistrzostwa, a w Krakowie trwa walka o utrzymanie. W ostatniej kolejce Legia wygrała w Poznaniu bardzo ważny mecz z Lechem. Co prawda w średnim stylu, ale zostańmy przy tym, że wygranych się nie sądzi. Wisła padła 0-4 z Piastem Gliwice. Wynik tym razem całkowicie odzwierciedla postawę Białej Gwiazdy. Nie wychodziło im praktycznie nic. Wyniku z pierwszej rundy 7-0 legioniści nie powtórzą natomiast moim zdaniem obie drużyny na ten moment dzieli dość duża jakoś piłkarska, jeśli dodamy jeszcze spore problemy kadrowe w Wiśle typ nie może być inny. Stawiam na wygraną Legii dodatkowo łącze to z kartkami +3.5. W bezpośrednich meczach zawsze jest ostro dlatego uważam, że arbiter tego meczu Jarosław Przybył sięgnie minimum 4 razy po „żółtko”, tym bardziej że akurat on z pokazywaniem kartek „nie ma problemu” 😊 Dodatkowo dorzucam też rogi.

Kupon wygląda tak:

UWAGA !!! W MOMENCIE PISANIA ARTYKUŁU JEST NA STRONIE PROBLEM Z HAPPY HOUR. PAMIĘTAJCIE ABY DODAĆ KURS 1.14 DO KUPONU. Z MOICH OBLICZEŃ NA SZYBKO WYNIKA, ŻE WYGRANA POWIĘKSZONA BĘDZIE DO 454 ZŁ CZYLI AŻ O 56 ZŁ !!

JA LECE TYM RAZEM DO PUNKTU 🙂

Z FARTEM !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =