Płaska stawka

Płaska stawka jest jednym z najłatwiejszych, a zarazem najpopularniejszych sposobów stawkowania. Polecany jest szczególnie  graczom początkującym, ponieważ jest naprawdę łatwa i nie wymaga żadnych skomplikowanych obliczeń. Jako, że najprostsze metody z reguły są najlepsze dużo doświadczonych graczy pozostało na tym systemie i grają z powodzeniem do dziś. Czym jest ta płaska stawka jakie ma zalety, wady? Czy zalet jest więcej niż wad, a może odwrotnie? Zapraszam do lektury.

Idea tej metody jest dziecinnie prosta. Płaska stawka to nic innego, jak inwestowanie zawsze takiej samej kwoty na każdy kupon. Nie ma tu znaczenia, czy gramy kupon single (pojedyncze zakłady) czy ako (kilka zdarzeń na kuponie), czy wcześniej wygraliśmy czy przegraliśmy, stawka zawsze taka sama kwota. Ten rodzaj stawkowania pozwala nam w znacznym stopniu zminimalizować ryzyko bankructwa. Podtrzymuję, to co pisałem w poradach dla początkujących. Płaska stawka powinna stanowić 2% max do 5% całego kapitału przeznaczonego na grę. Zaleca się, aby stawka ta nie zmieniała się w trakcje danego miesiąca, znacznie ułatwi Ci to prowadzenie statystyk (pamiętaj to też 1z10 porad 😊). Dzięki temu, na koniec miesiąca w banalny sposób będziesz mógł ocenić procentowy zysk jaki wypracowałeś i dopiero wtedy pomyśl o zwiększeniu stawki na kolejny miesiąc. Mimo, że na pierwszy rzut oka stawki mogą Ci się wydawać bardzo małe pamiętaj, że zawsze jest opcja BONUSA STAROWEGO, co w większości podwoi Twój początkowy wkład, a tym samym otworzy drogę do większych stawek.

Przykład:

  1. Wpłacasz 500 bez bonusu grasz za 5% twoja stawka wynosi 25zł.
  • Bierzesz bonus (zakładając że otrzymujesz 100 % depozyt,u a będzie tak w większości przypadków) na gra masz łącznie 1000zł. 5% z 1000zł to już 50zł, a to już dwa razy więcej co automatycznie przekłada się na 2x większą wygraną 😊

Możliwa jest również mała modyfikacja tego systemu ze względu na zakres kursów na kuponie. „Ulepszenie” tej metody jest dobrowolne, natomiast może być ciekawą alternatywą dla „podstawowej” wersji tego systemu stawkowania. Jak najbardziej warto przetestować 😊Jak to działa? Ustalamy przedziały kursowe do których dostosujemy stawki, im większy kurs tym oczywiście mniejsza stawka.

Przykład:

Mamy 1000zł na grę ustalamy przedziały kursowe i dobieramy odpowiednią stawkę

Przedziały kursoweStawka
Do 2.050 zł (5% od 1000zł )
Od 2.0 do 4.030zł (3 % z 1000zł)
Powyżej 4.015zł (1.5% z 1000zł )

Oczywiście wartości i przedziały kursowe dobieramy według własnego uznania. Kursy w przedziale 2.0-4.0 możemy grać za 2% a powyżej 4.0 np. za 1%  Powyższa tabelka ma na celu przedstawić Ci tylko schemat działania. Od siebie dodam tylko, że jeżeli dopiero zaczynasz na kuponach powyżej 4.0 raczej bym się nie skupiał. Przyjdzie na to jeszcze czas 😊

Zalety

  1. Bezpieczeństwo. Załóżmy, że przyjmujesz agresywny sposób grania 5% tzw. bankrolla, aby wyzerować konto musiałbyś przegrać 20 razy pod rząd. Przy dokładnej analizie meczu i tak szerokiej ofercie ( kolejny ważny element-ANALIZA ! ) było by już nie lada „wyczynem” a  grając bardziej zachowawczo, np. za 2% masz możliwość zagrania 50 ( PIĘĆDZIESIĄT ) kuponów !
  2. Idealnie nadaje się do nauki. Bardzo prosty w obsłudze nie powinien sprawić nikomu najmniejszych problemów.
  3. Pozwala na dokładną ocenę, czy posiadana wiedza i umiejętności na dany moment są wystarczające, żeby regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich lub zwiększyć stawkę na następny miesiąc.
  4. Pozwala na dość duża liczbę typów ze względu na mały  % wkładu. Daje to nam możliwość dokładniejszego przeglądu rynków i wyselekcjonowania tych, w których idzie nam najlepiej przy jednoczesnym odrzuceniu dyscyplin, które zwyczajnie nam nie siedzą.
  5. W dłuższej perspektywie po nabraniu doświadczenia, grając tą stawką i dobrze dobierając typy zapewnimy sobie stały comiesięczny  dopływ gotówki. Grając kupony z kursem 2.0, aby być na jakikolwiek + wystarczy nam skuteczność 51%.

Wady

Nie wzbogacimy się szybko grając tą metodą. Zyski z tego systemu będą nieco mniejsze niż w innych sposobach stawkowania no chyba że, zachowamy bardzo wysoką skuteczność. Jak w każdej inwestycji -czym mniejsze ryzyko tym mniejszy zarobek. I to jedyny minus, jak dla mnie, tej metody.

Krótkoterminowo każdemu uda się za którymś razem przeskoczyć swój bankroll o 100%, 200% na nawet i 300% w kilka dni. Niestety powoduje to wpadanie w samo zachwyt i wyobrażenie, że teraz to już każdy kupon jest „nasz”. Z reguły w tym momencie passa wygranych się kończy, a ze względu na kompletny chaos w stawkowaniu po 1-2 takich kuponach zostają już praktycznie z zerem na koncie. Tylko dokładne zaplanowane działania poparte konsekwencja pozwolą Ci regularnie zarabiać na zakładach. Nie będziesz zbijał kokosów po 2-3 miesiącach. O ile w ogóle będziesz zarabiał. Jeżeli dla kogoś problemem będzie utrzymanie tak prostej reguły już na starcie, to powiem otwarcie- nie widzę tu miejsca dla kogoś takiego.

Podsumowanie

Jak najbardziej polecam grę płaską stawką, szczególnie osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę powinna na dłużej zatrzymać się na tym sposobie. Na pewno jest to system dla ludzi, którzy szukają regularnego zarobku. Należy pamiętaj, aby cała zabawa była skuteczna konieczne jest bezwzględne przestrzegać jej zasad. Dzięki temu, że system jest bardzo prosty będziesz miał więcej czasu na to, aby skupić się na tym, co jest w tym najważniejsze. Na czymś, czego nie da Ci nawet najlepszy system na świecie. WYBÓR TYPÓW.  SŁOWO KLUCZ do wszystkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × five =